Matko Boża , Ty tak kochasz wszystkie dzieci - cieszysz się , gdy do nieba ich modlitwa leci . W Fatimie ukazałaś się dzieciom - pastuszkom i powierzyłaś tajemnice ich małym serduszkom. Prosiłaś je , by różaniec zawsze odmawiały i w ten sposób świat od złego ratowały . Ja także wezmę różaniec w me dłonie i pomodlę się na nim tak samo , jak one . Modlitwa różańcowa jest jak długa rozmowa - każde dziesięć paciorków - to tajemnica nowa. Pięknie jest rozmawiać z kimś bardzo kochanym , a na dodatek mieć pewność , że się jest słuchanym . To tak , jakby się weszło mamie na kolana i powtarzało ciągle , jak bardzo jest kochana .