22.vii.1943 r. w Warszawie na Siekierkach Pani Wszechświata podyktowała Władysławie Fronczak koronkę: Na dużych paciorkach: Niech będzie błogosławione Imię Maryi Najświętszej, Królowej nieba i ziemi Niepokalanie Poczętej. Na małych paciorkach: O Maryjo bez grzechu poczęta módl się za nami i za całym światem. Na zakończenie trzy razy: O Maryjo bez grzechu poczęta, bądź zawsze z nami i z całym światem 3.viii.1943 r. powtórzyła: „ Módlcie się o powstrzymanie gniewu Syna Mojego . Módlcie się, a otrzymacie łaski. Przebili Serce Syna mojego , tak samo jakby przebili Serce Moje ”.