Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z lipiec, 2013

sierpień

sierpień

1.Ojcze mój , niczego się bać nie będę, niczym nie chcę się dręczyć,  niczym zbytnio troskać….Wszędzie znajdę Twoją wolę - w  radości i  w cierpieniu, w  upokorzeniu i  w chwale, w zdrowiu w chorobie, w śpiewie słowika i w huku grzmotów, w życiu i w śmierci. Gdzie Ty, tam szczęście i pokój, tam niebo już na ziemi . Bądź więc wola Twoja we mnie zawsze i wszędzie . 2. Królowa męczenników stanie się teraz Królową nieba i ziemi, Królową aniołów i ludzi. Gdyby Maryja mniej cierpiała, mniejszą miałaby chwałę w niebie. Cierpienia Jej to są najcudowniejsze klejnoty w Jej koronie. Czy nie należę do tych, którzy najmniejszą przykrość opłakują gorzkimi łzami.? 3. Jezu, wzmocnij moją wolę! 4.  Panie z wiarą i ufnością oddaję się w Twoje ręce, wierząc, że mnie kochasz, że chcesz mojego dobra. Ta myśl daje mi spokój i szczęście nawet w  chwilach bólu i cierpienia, które przecież być muszą . 5. Daj mi Panie, zapatrywać się na świat, na ludzi...