Aktualny czas w Warszawa:

poniedziałek, 3 września 2018

Modlitwa do Matki Bożej Pocieszenia


 

„Błogosławiona Matko naszego Zbawiciela, któraś w swoim Sercu doznała niezmiernej boleści, smutku i trwogi, aby umieć współczuć z nami, bądź nam zawsze świętą Matką Pocieszenia wśród wszelkich trosk, cierpień i niepowodzeń naszych. Niechaj głos Twój zabrzmi w uszach naszych, bo jest on miły i pełen dobroci, a słowa budzą radość w sercu. Usłysz błaganie nasze i wstawia się za nami przed Obliczem Syna Swego, by z Jego Boskiego Serca, za Twoją przyczyną, spłynęły na nas strumienie świętej radości, jaka napełnia błogosławione Serce Twoje. Okaż nam pogodne oblicze Swoje, abyśmy z Twoją pomocą mężnie znosili wszelkie smutki, przykrości i cierpienia i wśród nich zawsze zachowywali żywą nadzieję wiecznej radości w niebie razem z Tobą i Synem Twoim, który żyje i króluje na wieki wieków. Amen”.
Zdrowaś Maryjo…

Matko Pocieszenia, módl się za nami.

2 komentarze:

  1. Matko Pocieszenia! Gorąco Cię błagam o uratowanie małżeństwa mojej córki Edyty.Blagam Cię o pomoc w pokonaniu trudności i kłopotów.Spraw aby do ich domu powróciła miłość zgoda i wzajemna życzliwość.Matko Pocieszenia zlituj się nad nimi.

    OdpowiedzUsuń
  2. Błagam o zamiłowanie PANA Boga nad nami AMEN oraz Błogosławieństwa Bożego chojnego dla naszego związku oraz we wszystkich sprawach dla nas i naszych bliskich. AMEN ALLELUJA AMEN wielbi dusza moja PANA BOGA i piękną miłość oraz dobrych ludzi

    OdpowiedzUsuń

Tutaj można wpisywać swoje intencje