Przenikasz i znasz mnie, Panie, Ty wiesz, kiedy siedzę i wstaję. Z daleka spostrzegasz moje myśli, przyglądasz się, jak spoczywam i chodzę,i znasz wszystkie moje drogi. Zanim słowo się znajdzie na moim języku, Ty, Panie, już znasz je w całości.

Music Player

piątek, 6 maja 2016

Nowenna do Matki Bożej ŁaskawejWybrana przez Ojca Niebieskiego, Oblubienico Ducha Świętego, Rodzicielko Jedynego i Najwyższego Kapłana, Matko Boża Łaskawa!
Wejrzyj na nas ze Swego Tronu Łaski i racz przyjąć wszystko, co posiadamy i czym jesteśmy. Oddajemy Ci świątynie nasze, przybytki chwały Trójcy Przenajświętszej i Twojej czci. Ofiarujemy Ci domy nasze, miejsca pracy, odpoczynku i cierpienia. Roztocz opiekę Twoją, o Stolico Mądrości, nad każdą uczelnią i szkołą oraz spraw, by dzieci i młodzież wzrastała w łasce u Boga i u ludzi. Niechaj znajdzie miejsce w Twoim Niepokalanym Sercu każda rodzina i każdy człowiek.
Strzeż i broń wszystkich, bo jesteśmy dziećmi Ojca Niebieskiego i Twoimi, o Matko Boża Łaskawa!
Prowadź nas drogą łaski Bożej, a u kresu dni naszych wyjednaj nam łaskę wiecznego zbawienia. Amen.


Nowennę do Matko Bożej Łaskawej możemy odprawiać odmawiając przez dziewięć dni powyższą modlitwę oraz Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo i Chwała Ojcu. Przez czas nowenny należy uczestniczyć we Mszy św. i przyjmować Komunię św.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tutaj można wpisywać swoje intencje