Przenikasz i znasz mnie, Panie, Ty wiesz, kiedy siedzę i wstaję. Z daleka spostrzegasz moje myśli, przyglądasz się, jak spoczywam i chodzę,i znasz wszystkie moje drogi. Zanim słowo się znajdzie na moim języku, Ty, Panie, już znasz je w całości.

Music Player

poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Koronka do Św. Ekspedyta

19 KWIETNIA

Św. Ekspedyt
W Imię Ojca, i Syna, i Ducha Świętego. Amen.
Na krzyżyku lub medaliku ze Św. Ekspedytem: Święty Ekspedycie, patronie w sprawach trudnych i beznadziejnych, który nie odrzucasz ufnych próśb do ciebie zanoszonych. Proszę cię, abyś wysłuchał i moją prośbę… Ufam, że będziesz modlił się w tej intencji do Trójcy Przenajświętszej, abym otrzymał to, o co pokornie proszę, o ile jest to zgodne z wolą Bożą. Amen.
Na dużym paciorku: Ojcze nasz…
Na 10 małych paciorkach: Święty Ekspedycie, męczenniku do końca wierny Chrystusowi, patronie w sprawach pilnych i beznadziejnych, wysłuchaj mojej modlitwy.
Na zakończenie: Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…, Święty Ekspedycie, módl się za nami.

2 komentarze:

  1. Święty Ekspedycie prosze zanies moje modlitwy do tronu Bożego,by Jezus Miłosierny ulitował się na de mną,i wyzwolił mnie z choroby nerwicy tego lęku strachu niepokoju które tak bardzo przeszkadzaja mi żyć. Proszę żeby dobry Bóg zaoszczędził mi już cierpień fizycznych tez,związanych z moja choroba. proszę o pomoc w znalezieniu drogi na wyjscie z mojego zadłużenia,z tej całej zagmatwanej sprawy długów. Święty Ekspedycie módl sie za mną. Amen. Renata

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie ustawaj w modlitwie w mojej intencji czcigodny Święty Ekspedycie.

    OdpowiedzUsuń

Tutaj można wpisywać swoje intencje