Przenikasz i znasz mnie, Panie, Ty wiesz, kiedy siedzę i wstaję. Z daleka spostrzegasz moje myśli, przyglądasz się, jak spoczywam i chodzę,i znasz wszystkie moje drogi. Zanim słowo się znajdzie na moim języku, Ty, Panie, już znasz je w całości.

Music Player

czwartek, 4 lutego 2016

Koronka do św. Agaty


Na medaliku ze św. Agatą:
O święta Agato, która odrzuciłaś niechcianych zalotników i cierpiałaś bolesne tortury dla oddania się Boskiemu Oblubieńcowi. Broń nas przed gwałtem i innymi atakami oraz uchroń nas przed rakiem piersi i innymi chorobami kobiet oraz wspieraj nas w pokonywaniu przeciwności. O święta Agato, dziewico i męczennico, módl się za nami teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.
Na 3 częściach po 3 paciorki każda:
Ojcze nasz…
Zdrowaś Maryjo…
Chwała Ojcu…

1 komentarz:

  1. Św Agata broń nas od chorób i szpitali i od wszelakiego zła. Proszę za sędziego Rafała i adwokatów i cały zespół sedziowski o obronę przed atakami złego sąsiada i żony jego. Proszę o szczęśliwe i pomyślne rozgraniczenie drogi do mojego domu rodzinnego która jest spółką i działki kolo domu rodzinnego i udroznienie fosy na wodę deszczowa. Proszę za córką Elżbietę w sądzie o światło Ducha Św na rozprawie .Proszę za córką Justyna żeby jej nie przenieśli ani nie zwolnili z pracy i oszczesliwa operacje i dar rodzicielstwa dla córki Justyny. Proszę o zdrowie dla mnie i całej rodziny o opatrzność Boża nad nami i pomoc Boga naszego który jest w niebie. Proszę o zamieszkanie córki Elżbiety w domu rodzinnym na stałe iuczeszczanie wnuczki Aleksandry do szkoły w Mszanie.

    OdpowiedzUsuń

Tutaj można wpisywać swoje intencje