Przenikasz i znasz mnie, Panie, Ty wiesz, kiedy siedzę i wstaję. Z daleka spostrzegasz moje myśli, przyglądasz się, jak spoczywam i chodzę,i znasz wszystkie moje drogi. Zanim słowo się znajdzie na moim języku, Ty, Panie, już znasz je w całości.

Music Player

piątek, 22 stycznia 2016

Modlitwa do pięciu ran Pana Jezusa za dusze w czyśćcu cierpiąceJezu ukrzyżowany,
uwielbiam Cię i w duchu całuję świętą ranę prawej ręki Twojej.
Błagam Cię, racz się zlitować nad duszami w czyśćcu cierpiącymi.
Odpuść im pozostałe kary i przyjmij je do wiecznego szczęścia,
a szczególnie dusze moich rodziców, rodzeństwa, krewnych i przyjaciół.

Ojcze nasz...

Jezu ukrzyżowany,

pokornie Cię uwielbiam i w duchu całuję ranę lewej ręki Twojej.
Racz dusze cierpiące uwolnić z czyśćca i udzielić im wiecznego spoczynku.
Szczególnie proszę Cię za duszami wszystkich moich dobroczyńców.

Ojcze nasz...

Jezu ukrzyżowany,

w duchu całuję ranę prawej nogi Twojej.Racz oczyścić dusze w czyśćcu cierpiące
z pozostałych zmaz grzechowych i uradować rychłym oglądaniem Twojego Boskiego
Oblicza. Szczególnie proszę Cię za duszami, które cierpią jeszcze z mojej winy.

Ojcze nasz...

Jezu ukrzyżowany,

całuję w duchu ranę lewej nogi Twojej.Racz uwolnić dusze z ognia czyśćcowego
i dozwolić im cieszyć się z Tobą w niebie.Szczególnie proszę Cię za duszami,
które najbardziej potrzebują Twego miłosierdzia.
Ojcze nasz...


Jezu ukrzyżowany,
chciałeś jeszcze po śmierci być włócznią przebity.Przez ranę świętego boku Twego
racz dusze cierpiące, najbliższe wybawienia, wprowadzić do wiecznej szczęśliwości,
gdzie za mną wstawiać się będą, abym i ja kiedyś wiecznej szczęśliwości dostąpił
i tam wraz z nimi Ciebie, Ojca i Ducha Świętego chwalił i uwielbiał na wieki. Amen.

Ojcze nasz...

34 komentarze:

 1. panie racz ulitowac sie nad dusza Piotra i Zbigniewa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękna i jakże wartościowa strona...Bóg zapłać! :)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wybacz Milosierny,Jedyny Ojcze mojemu kochanemu mezowi Markowi zm.09.11.2013 wszelkie przewinienia i zaniedbania.Racz odpuscic mu grzechy i przyjac do wiecznej szczesliwosci.Pozwol Panie abysmy kiedys razem wychwalali twoja chwale.Wysluchaj Panie moje prosby i modlitwy jakie za nim zanosze do ciebie i za wszystkich cierpiacych w czysccu w imie Twojej milosci do czlowieka az po smierc na krzyzu.Wybacz Panie...Grazyna

  OdpowiedzUsuń
 4. Wybacz Milosierny,Jedyny Ojcze mojemu kochanemu mezowi Markowi zm.09.11.2013 wszelkie przewinienia i zaniedbania.Racz odpuscic mu grzechy i przyjac do wiecznej szczesliwosci.Pozwol Panie abysmy kiedys razem wychwalali twoja chwale.Wysluchaj Panie moje prosby i modlitwy jakie za nim zanosze do ciebie i za wszystkich cierpiacych w czysccu w imie Twojej milosci do czlowieka az po smierc na krzyzu.Wybacz Panie...Grazyna

  OdpowiedzUsuń
 5. Wybacz miłosierny Ojcze grzech winy kary dla duszy śp Adama Prostko. Wybacz Panie. Marlena

  OdpowiedzUsuń
 6. przebaczenia i miłosierdzia przez zasługi Twojej św.krwi..dla Zbigniewa i Piotra i zmarłych z mojej rodziny,

  OdpowiedzUsuń
 7. Jezu najmiłosierniejszy przyjmij do grona zbawionych sp Marka i Czeslawe oraz wszystkich zmarłych z mojej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 8. Jezu Umiłowany ,Ksiąze Pokoju caluje Ciebie i przytulam sie do Twego zranionego Serca dziękuje za Zycie za Wiare za Twoja Miłość do mnie i do kzadego człowieka..Jezu ulituj się nad nami zyjącymi i nad Duszami czysccowymi..nad moim Tatą Bratem dzidkami babciami wszystkimi krewnymi nad kolegami kuzynami przyjaciółmi nad kazda duszyczka ulituj sie panie..polecam Ci Panie Waldka ktory zmarł tydzien temu ...kocham Cię Jezu i Ufam Tobie Panie Nieba i Ziemi i Czyscca..Amen.

  OdpowiedzUsuń
 9. Przebaczenia i miłosierdzia przez zasługi Twoich świętych ran dla,,śp Jana,,Ryszarda i Mirosława

  OdpowiedzUsuń
 10. PANIE JEZU PRZEZ TWOJĄ MĘKĘ I KONANIE NA KRZYŻU PRZEZ KRWAWY POT TWÓJ I OBELGI JAKIE WYCIERPIAŁEŚ Z MIŁOŚCI DO CZŁOWIEKA ABY GO ZBAWIĆ MIEJ LITOŚĆ DLA DUSZ CZYŚĆCOWYCH SKRÓĆ IM CIERPIENIA I PRZYJMIJ ICH DO SWOJEJ CHWAŁY BĄDZ UWIELBIONY I BŁOGOSŁAWIONY BOŻE NIESKOŃCZONY . TADEUSZ .

  OdpowiedzUsuń
 11. Boże Miłosierny wybacz grzech winy i kary dla duszy sp.Stanislawa ,Józefa , Katarzyny, Anny, Kazimierza, Marii, Wojciecha, Jana i Katarzyny, Stanisława R.StanislawaŁ.Franciszka.

  OdpowiedzUsuń
 12. 09.11.2016-7.00 na mszy sw. w trzecia rocznice Twojej smierci Marku,bedziemy modlic sie aby Najlaskawszy Ojciec Nasz przytulil Cie w swych ramionach,ukazal swoje oblicze i przyjal do grona wychwalajacych Go na wieki.Modle sie abys szczesliwy ogladal Boga.Kochajaca zona Grazyna

  OdpowiedzUsuń
 13. Panie racz ulitować się nad duszą mojej mamy Zofii i taty Bolesława,Ojcze Miłosierny uratuj je.

  OdpowiedzUsuń
 14. Jezu Cierpiący przez ręce Twojej Ukochanej Matki przynoszącej ulgę w cierpieniach dusz czyśćcowych proszę o życie wieczne mojego Męża Janusza, zmarłego tragicznie 7 listopada 2016 r.

  OdpowiedzUsuń
 15. Panie Jezu,ulituj się nad duszami cierpiącymi w czyśćcu z mojej rodziny i pozwól oglądać im Swoje Oblicze

  OdpowiedzUsuń
 16. Mój umiłowany Jedyny Boże jak ja cię kocham.Ja jako grzesznik zgodnie z wolą Bożą proszę spójrz miłosiernie na duszę mojej mamusi Jadwigi .Proszę przyjmij ją do swojego grona niebieskiego o co cie pokornie z wiarą proszę.

  OdpowiedzUsuń
 17. Umilowany Wszechmogacy Boze przyjmij do Twego Krolestwa dusze mojego taty Piotra brata Stanislawa i bratanicy Karolinki o co pokornie z wiara proszę, aby mogli ogladac Twoje Cudowne Oblicze. Bądź Boze uwielbiony teraz i az na wieki

  OdpowiedzUsuń
 18. Jezu Cierpiący przez ręce Twojej Ukochanej Matki przynoszącej ulgę w cierpieniach dusz czyśćcowych proszę o życie wieczne dla mojego Męża Józefa mamy Zofii,brata Jerzego aby mogli oglądać Święte Oblicze Naszego Pana a Twojego Syna.

  OdpowiedzUsuń
 19. Jezu obmyj dusze Romana Twoja krwią przenajświetsza, daj mu życie przy Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 20. Boże wszechmogący i miłosierny, wejrzyj łaskawie na duszę ś.p. Jakuba i odpuść mu wszystkie grzechy, szczególnie te, które popełnił z mojej winy i zaniedbania.

  OdpowiedzUsuń
 21. Przez Twoje rany Jezu błagam o łaskę zabawienia dla Śp. Tomasza J.

  OdpowiedzUsuń
 22. Przez Twoje rany wybaw drogi Jezu śp.Tomasza oraz syna Józefa i Stanisława teściów Marię i Stanisława syna Henryka,Marię i wszystkie dusze w czyścu potrzebujące Twojej pomocy

  OdpowiedzUsuń
 23. Dzieki że znalazłam tę stronę

  OdpowiedzUsuń
 24. Przez Twe rany wybaw Jezu mych bliskich z wszystkich grzechów i dopuść ich do grona niebieskiego by mogli oglądać Oblicze Naszego Pana Boga, Syna Jezusa i Trójc Świętą wybaw ich z popełnionych grzechów Ufam Tobie Jezu .

  OdpowiedzUsuń
 25. Boże Miłosierny przebaczenie i miłosierdzie przez zasługi Twojej św.krwi..dla śp. Jana D

  OdpowiedzUsuń
 26. Przez Twoje rany wybaw Jezu śp.Józefa Kaczmarczyk z wszystkich grzechów i dopuść do grona niebieskiego, by mógł oglądać Oblicze Naszego Pana Boga, Syna Jezusa i Trójcę Świętą wybaw go z popełnionych grzechów.

  OdpowiedzUsuń
 27. Cieszę się, że jest taka strona, dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 28. Mój Najukochańszy Jezu tyle wycierpiałeś przez nas ,a mimo to - miłosierdzie Twoje jest ogromne.Przez twe rany Jezu pomóż moim synom Krystianowi ,Dawidowi i Michałowi w ich problemach .Pomóż mojemu kochanemu mężowi w sprawie pracy.Pomóż wszystkim ludziom ,którzy Cię potrzebują. Przebacz wszystkim ich grzechy - są grzeszni ale bardzo Cię kochają . Kocham Cię nie umiem tego pięknie powiedzieć ale jesteś jedyną moja prawdziwą miłością Jezu.Nie jestem godna prosić Cię o nic dla siebie , dlatego proszę o pomoc Twoją dla innych Kochany Jezu. Dziekuję.

  OdpowiedzUsuń
 29. Boże Miłosierny przebacz wszystkie przewinienia i grzechy mojego św pamięci syna,który zginął straszną i tragiczną śmiercią, spójrz na niego i przygarnij do Siebie ,daj życie wieczne u Twego boku mojemu najdroższemu synkowi Błagam.

  OdpowiedzUsuń
 30. Panie Boże Miłosierny ulituj się nad duszą mojego zmarłego syna Tomasza,to moje grzechy spowodowały tak wielki jego grzech. Nie odrzucaj go Panie, pozwól mu być u swego boku, zbaw jego duszę, niech już nie cierpi. Proszę.

  OdpowiedzUsuń
 31. Wybacz Milosierny,Jedyny Ojcze mojemu kochanemu mezowi Józefowi, mamie Zofii,bratu Jerzemu wszystkie przewinienia i zaniedbania.Racz odpuscic im grzechy i przyjac do wiecznej szczesliwosci.Pozwol Panie abysmy kiedys razem wychwalali twoja chwale.Wysluchaj Panie moje prosby i modlitwy jakie za nim zanosze do ciebie i za wszystkich cierpiacych w czysccu w imie Twojej milosci do czlowieka az po smierc na krzyzu.Wybacz Panie...Grazyna

  OdpowiedzUsuń
 32. Jezu wprowadź do swojego królestwa dusze św. pamięci mojego ojca Józefa oraz mich teściów, Janek

  OdpowiedzUsuń
 33. Miłosierny Ojcze ufam,że wybaczyłeś mojemu mężowi Markowi wszystkie zaniedbania-znając jego serce otworzyłeś przed nim swoje Ojcowskie ramiona.Jak dobry i kochający ojciec doceniłeś dobre uczynki,ulitowałeś się nad nim ze względu na jego chorobę.Ty wiesz,że był dobry,wiele dobra pozostawił a także mnie,która za nim proszę Panie!Wiem,że mnie wysłuchasz-przyjmiesz go do swojego Królestwa a mnie pozwolisz się kiedyś z nim spotkać...9.11.2017 o godz.18.oo w dniu i w 4-tą rocznicę śmierci błagałam Cię Trójco Przenajświętsza za nim.Zawsze będę tęsknić,pamiętać i kochać Cię Marku...Masz już dwóch wnuczków i jedną wnuczkę.Szymusiowi dziś wypadł pierwszy ząb..Szkoda,że Cię nie ma z nami fizycznie,ale czujemy Cię przy nas...Twoja (czuję się nadal) żona Grazyna.

  OdpowiedzUsuń

Tutaj można wpisywać swoje intencje