Przenikasz i znasz mnie, Panie, Ty wiesz, kiedy siedzę i wstaję. Z daleka spostrzegasz moje myśli, przyglądasz się, jak spoczywam i chodzę,i znasz wszystkie moje drogi. Zanim słowo się znajdzie na moim języku, Ty, Panie, już znasz je w całości.

Music Player

niedziela, 17 stycznia 2016

BŁ. REGINA PROTMANN

Modlitwa o wstawiennictwo
Błogosławionej Reginy Protmann


Wszechmogący i miłosierny Boże, dziękujemy Ci za dar beatyfikacji naszej Matki Reginy. Dziękujemy za łaski, jakimi ją obdarzyłeś, powołując do uczestnictwa w zbawczym Dziele Twoim. Spraw, abyśmy za jej przykładem coraz wierniej naśladowali Twojego Syna Jezusa Chrystusa.

       Boże, źródło wszelkiej świętości udziel nam łaski, abyśmy mogli czcić ją w gronie Twoich świętych. Spraw, niech za jej przyczyną dostąpimy łaski ......., o którą Cię w tej nowennie z ufnością prosimy. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

       Ojcze nasz..., Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu...

   IMPRIMATUR
Ks. Arbp E. Piszcz
Metropolita Warmiński
Olsztyn 11 styczeń 2002 nr 35Informacje o uzyskanych łaskach prosimy przesyłać na adres:

Zgromadzenie Sióstr Świętej Katarzyny Dziewicy i Męczennicy
ul. Moniuszki 7
14-500 BRANIEWO
Modlitwy o kanonizację
Błogosławionej Matki Reginy Protmann
Wszechmogący Boże, w swojej niezmierzonej miłości posyłasz ludzi, których świętość życia poucza nas o drogach wiodących do Ciebie. Twoją wysłanniczką była również nasza Założycielka, błogosławiona Regina Protmann. Całe jej życie było poświęcone Twojej służbie i było znakiem umiłowania Twojej woli.
Spraw, abyśmy na chwałę Twojego imienia i dla zbawienia dusz, mogli ją czcić jako świętą.
Za Jej przyczyną udziel nam potrzebnych łask......, o które Cię pokornie i z ufnością prosimy w imię Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Panie Jezu, przez szczególną miłość dla pokornych i maluczkich, prosimy Cię o chwałę ŚWIĘTYCH dla wiernej służebnicy Twojej a naszej najdroższej Matki, bł. Reginy Protmann. Błagamy Cię niech sprawdzą się znowu słowa Matki Twojej Maryi "I wywyższa pokornych". O Jezu, prosimy Cię - ku większej chwale Twojej i pożytkowi wiernych - racz wsławić chwałą świętych pokorną służebnicę bł. Reginę i użycz nam łaski.............., o którą przez jej wstawiennictwo prosimy. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

IMPRIMATUR
Ks. Arbp E. Piszcz
Metropolita Warmiński
Olsztyn 11 styczeń 2002 nr 35

Informacje o uzyskanych łaskach prosimy przesyłać na adres:
Dom Prowincjalny w Braniewie
Zgromadzenie Sióstr Świętej Katarzyny Dziewicy i Męczennicy
ul. Moniuszki 7
14-500 BRANIEWO
1 komentarz:

  1. Proszę Cię św. Regino o zamieszkanie córek na ziemi rodzinnej na Mszana G.i o spokój dla nich i mnie. O załatwienie sprawy w sądzie. O miłość od męża i dzieci.

    OdpowiedzUsuń

Tutaj można wpisywać swoje intencje