Przenikasz i znasz mnie, Panie, Ty wiesz, kiedy siedzę i wstaję. Z daleka spostrzegasz moje myśli, przyglądasz się, jak spoczywam i chodzę,i znasz wszystkie moje drogi. Zanim słowo się znajdzie na moim języku, Ty, Panie, już znasz je w całości.

Music Player

wtorek, 4 sierpnia 2015

KORONKA DO ŚW. FILOMENY

Na medaliku ze Św. Filomeną:
 Wierzę w Boga..., aby prosić o łaskę wiary.

Na trzech białych paciorkach:
1. Ojcze nasz... na część Boga Ojca.
2. Ojcze nasz... na cześć Syna Bożego.
3. Ojcze nasz... ku czci Ducha Świętego.

Na 13 czerwonych paciorkach: 
Bądź pozdrowiona, święta Filomeno, którą po Najświętszej Maryi Pannie wyznaję jako moją orędowniczkę u Niebiańskiego Obubieńca, wstawiaj się za mną teraz i w godzinę śmierci mojej. Święta Filomeno, ukochana córko Jezusa i Maryi, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy. Amen.

Na koniec koronki na medaliku: 
Bądź pozdrowiona święta Filomeno, która tak odważnie przelałaś krew dla Chrystusa. Dzięki składam Bogu Najwyższemu za łaski, jakimi Cię obdarzył w ciągu żywota Twego, a zwłaszcza w godzinę śmierci Twojej. Sławione i pochwalone niech będzie Imię Jego dla czci i mocy, jaką Cię ukoronował i błagam Cię, wyjednaj u Pana naszego, Boga Jedynego przez Twoje wstawiennictwo, obfitość łask świętych dla mnie. Amen.
***


Koronka składa się z Medalika ze św. Filomeną z trzech białych paciorków na cześć Trzech Boskich Osób Świętych oraz trzynastu czerwonych paciorków reprezentujących trzynaście lat świętej spędzonych na ziemi.1 komentarz:

 1. Prawda o świecie nie jest łatwa do przyjęcia, bo nasza duma ludzka nie pozwala nam przyznać się nawet przed samym sobą do tego, że być może całe życie żyliśmy w błędzie.
  Tyle zła nie było nawet za Dni Noego, dlatego polecam prawdę objawioną przez Boga i ostrzegam przed piekłem, do którego ludzie wpadają jak rzęsisty deszcz.
  Czy wiesz w jakich czasach żyjemy?
  http://tradycja-2007.blog.onet.pl/
  Tadeusz Krupa

  OdpowiedzUsuń

Tutaj można wpisywać swoje intencje