Przenikasz i znasz mnie, Panie, Ty wiesz, kiedy siedzę i wstaję. Z daleka spostrzegasz moje myśli, przyglądasz się, jak spoczywam i chodzę,i znasz wszystkie moje drogi. Zanim słowo się znajdzie na moim języku, Ty, Panie, już znasz je w całości.

Music Player

środa, 17 czerwca 2015

Modlitwa o ochronę rodziny przez Krew Jezusa

Modlitwa do codziennego odmawiania. 
Wszystko, co zanurzymy we Krwi Pana Jezusa 
stanie się niewidoczne dla szatana.
Panie Jezu, wyznaję Cię jako swojego Mistrza i Pana. 
 Wierzę, że każdą kroplę swojej drogocennej Krwi przelałeś po to,
 aby odkupić mnie i moją rodzinę, aby uwolnić nas od szatana, 
grzechu i wszelkich zniewoleń. 
 Panie Jezu z głęboką wiarą w Ciebie proszę, 
aby Twoja Krew okryła to miejsce, każdy kąt mojego domu,
 wszystkie pojazdy, którymi się poruszam ja i moi bliscy 
oraz wszelką własność, którą Ty nam dałeś. 
 Panie Jezu, obmyj swoją drogocenną Krwią mnie samego i moją rodzinę. 
 Proszę o całkowitą ochronę życia mojego i mojej rodziny. 
 Panie Jezu zachowaj nas dziś od złego : 
Od grzechu pokus, ataków i dręczeń ze strony szatana, 
 Od lęku przed ciemnościami i przed ludźmi, 
 Od chorób, zwątpienia, złości, nieszczęść i wszystkiego, 
co nie należy do Twojego Królestwa. 
 Napełnij nas, Panie Jezu swoim Duchem Świętym 
i obdarz darami: mądrości, poznania, wiary, rozumu i rozeznania,
 tak, abyśmy żyli dziś w Twojej chwale wypełniając wszystko to, co dobre. 
 Chwała Ci Jezu! Dziękuję Ci Jezu! Kocham Cię Jezu! Uwielbiam Cię Jezu! 
 - Krwi Chrystusa, tryskająca przy biczowaniu,
 ofiarowana Ojcu Niebieskiemu za grzechy nieczyste, 
zablokuj kanały tych grzechów w naszym domu. 
 - Krwi Chrystusa, płynąca spod cierniowej korony, 
ofiarowana Ojcu Niebieskiemu za grzechy pychy i detronizacji Boga, 
zablokuj kanały tego zła w naszej rodzinie. 
 - Krwi Chrystusa, przelana na krzyżu, ceno naszego odkupienia, 
przetnij wszelkie kanały zła w naszym domu.
 - Krwi Chrystusa, zwyciężająca złe duchy,
 odbierz im środki przekazu i komunikowania się między sobą, 
a otocz nas opieką swoich Aniołów. 
 - Krwi Chrystusa, ostojo zagrożonych, zdobądź umysły i serca całej naszej rodziny, 
wyrwij je spod władzy duchów działających przez media: 
duchów pornografii i zboczeń, rozwodów i zdrad małżeńskich, 
zabójstwa najsłabszych i przemocy, wojen i nienawiści, żądzy posiadania 
i nieograniczonego używania, alkoholizmu i narkomanii, satanistycznej muzyki, okultystycznych gier komputerowych i hazardu, kłamstwa i oszustwa, lenistwa i duchowej oziębłości. 
 - Krwi Chrystusa, pociecho płaczących, przerwij i odrzuć daleko od naszego domu demoniczne sieci, którymi oplątani byli członkowie naszej rodziny, drwiący z naszych modlitw, wiary, łez i bólu. 
 - Krwi Chrystusa, nadziejo pokutujących, nakłoń do szczerej pokuty i przemiany życia tych, którzy dotychczas byli zniewoleni przez środki masowego przekazu kłamstwa i antyewangelii. 
 - Krwi Chrystusa, pokoju i słodyczy serc naszych, przywróć pokój, zgodę i miłość w naszym domu, zrywając między nami i w nas wszelkie diabelskie więzy, szczególnie pomiędzy małżonkami i dziećmi w naszych rodzinach. Amen. 

62 komentarze:

 1. O nawrocenie dla brata i bratowej przebaczenie dla nich i odbudowe ich malzenstwa sakramentalnego Bog zaplac

  OdpowiedzUsuń
 2. blagam o opieke dla mojej rodziny i dlamni dopomorz mi jezu wyjsc z tych problemow obecnych dziekuje za opieke do tego czasu a juz mam dosc duzo lat i powazna chorobe

  OdpowiedzUsuń
 3. W Twojej Krwi Jezu Chryste błagam obmyj utul moją rodzinę ochron przed atakami złego i nawrócenie mego dziecka pomóż pracować nad naszymi słabościami I uwolnij nas od przykrych przeżyć i wspomnień.Chwała Jezu Chryste. W Twojej Krwi o Jezu zanurzam wszystkie nasze trudne sprawy nasze zdrowie i nasz byt.Bądź wywyzszony Panie.Bądź uwielbiany

  OdpowiedzUsuń
 4. O KRWI CHRYSTUSA prosze obmyj nas z grzechow cala moja rodzine przywroc im wiare oddal od nich cale zlo by zly duch nie mieszal w naszym domu przez TWOJA JEZU NAJDROZSZA KREW I CIERPIENIA napelnij nas swoja miloscia by moje dzieci i moja rodzina wrocily na droge wiary BOZE TY wszystko mozesz wysluchaj mnie przyjmij moje modlitwy i prosby przez MARYJE I SWIETYCH ,badz uwielbiony JEZU.

  OdpowiedzUsuń
 5. jezu miloserny obmyj w sojej kri moja rodzine uzdro mojego wnuka olusia i mojego syna janka bpomuz i mnie moim utrapieniu imojej chorobie jezu blagam o litosc

  OdpowiedzUsuń
 6. W Twoich Ranach I Przenajswiętszej Krwi Jezu Chryste zanurzam moje dziecko ,jej walkę z mocami ciemnosci,gdy więcej modle się tym bardziej w nie uderza ,przetnij wszelkie kanały zła od pokoleń,uwolnij od talizmanow ,amuletów,run i wsz co z tym związane,błagam o jej nawrocenie,łaskę modlitwy,wiary i przemianę duchową.Proszę o jej zdrowie psycho-fiz"dziecka i moje.Jezu ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 7. W Twoich Ranach Jezu Chryste i Twej Przenajswiętszej Krwi zanurzam zdrowie mojego brata po zabiegach i operacji ,mojej siostry, szwagra i moich siostrzennic ich zdrowie posługę i oddanie swego znoju na trudnyc dyzurach w szpitalu a zwlaszvza gdy rozgrywa sie cena zycia ich dalszą edukację medyczną i zycie osob.
  Jezu troszcz sie Ty,
  Ty się tym zajmij.Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Moj Jezu Chryste w TwejPrzenajdrozszej Krwi i Twych Przenajswiętszych Ranach zanurzam juz od dzis maturę tegoroczną mojej corki,jej pomyslnosc i jej zaangazowanie,jej edukację,drogę dalszego rozwoju i przemianę.Proszę o dary Ducha Sw.i jego owoce.
  Jezu bądz wola Twoja ,troszcz sie Ty.Ty się tym zajmij.Zanurzam wszystkich nauczycieli ich zaangazowanie chrzescijanskie,służbę uczniom.Bądz uwielbiony Jezu Chryste.Bądz uwielbiony i w nas

  OdpowiedzUsuń
 9. W Ranach Twoich Jezu i w Najdroższej Twojej Krwi zanurzam o.Antona prosząc o łaskę nawrócenia i powrotu do kapłaństwa, i wytrwania w nim.

  OdpowiedzUsuń
 10. W Twojej Przenajświętszej Krwi Panie Jezu zanurzam mojego męża prosząc o łaskę nawrócenia.

  OdpowiedzUsuń
 11. W Twoich Ranach i Przenajswiętszej Krwi Jezu Chryste zanurzam moje dzieci, całą moją rodzinę. Błagam o przemianę duchową, dobre życie z Tobą Panie. Prowadź nas, nie dozwól nam oddalić się od Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 12. W twoich ranach i krwi mój miłosierny Boże zanurzam moje dzieci i męża dopomóż nam w złych mocach tego świata. Odpędz od nas złe duchy. Wlej krwio chrystusowa mądrość w nas opiekuj się nami Amen.

  OdpowiedzUsuń
 13. Najdrozszy najukochanszy Panie Jezu blagam Cie pomoz mi bo w Ciebie mam calkowita nadzieje ulituj sie takze nad moim syneczkiem przytul go do Twojego zranionego serca i miej moje ukochane dziecko i cala jego rodzine w swojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 14. Mój najukochańszy Jezu odkupicielu grzeszników. Wspomagaj mojego syna w postanowieniu poprawy. Obmyj naszą rodzinę w przenajświętszej krwi Twojej. Opiekuj się nami, prowadz nas Panie Jezu proszę Amen.

  OdpowiedzUsuń
 15. W twoich ranach i przenajświętszej krwi Chrystusa obmyj całą naszą rodzinę Marka Krystiana Asieńkę Łukaszka Janinę proszę ulituj się i uzdrów moją rodzinę z chorób nawróć moje dzieci na twoją ścieżkę niech nigdy z niej nie zbaczają przetnij każdy kanał który jest zły który nie prowadzi twoimi ścieżkami .Przetnij zło pokoleniowe niech zapanuje dobro łagodność i miłość w naszym domu i naszej rodzinie

  OdpowiedzUsuń
 16. Umilowany Panie jezu blagam cie za moje dziecko i mojego meza otocz ich miloscia ku sobie pomoz im pokonac wszystkie nalogi i pomoz mojemu dziecku w pokonaniu pychy.Obdarz ich zdrowiem .

  OdpowiedzUsuń
 17. PANIE JEZU UZDRÓW MOJE DZIECI ,MĘŻA I MNIE KOCHAM CIĘ ,UFAM CI ,JEZU ZBAW NAS WSZYSTKICH AMEN.

  OdpowiedzUsuń
 18. Panie Jezu, błagam nie pozwól żeby były krzywdzone dzieci i matka przez moją siostrę, proszę o ochronę dla dzieci i mojej matki. Blagam, wysłuchaj mnie. Tylko Tobie ufam!

  OdpowiedzUsuń
 19. PANIE JEZU PROSZĘ CIĘ O SZCZĘŚLIWĄ PODRÓŻ DLA MOJEGO BRATA ŁUKASZA POBŁOGOSŁAW MU W LIZBONIE I SPRAW ŻEBY WYZDROWIAŁ I SZCZĘŚLIWIE POWRÓCIŁ DO DOMU ,PROSZĘ OSŁOŃ GO SWOJĄ KRWIĄ I NAWRÓĆ DO CIEBIE DAJ MU DOBRY KONTRAKT W NORWEGI I DOBRĄ I MĄDRĄ ŻONĘ JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ AMEN.

  OdpowiedzUsuń
 20. PANIE JEZU PROSZĘ CIĘ O SZCZĘŚLIWĄ PODRÓŻ DLA MOJEGO BRATA ŁUKASZA POBŁOGOSŁAW MU W LIZBONIE I SPRAW ŻEBY WYZDROWIAŁ I SZCZĘŚLIWIE POWRÓCIŁ DO DOMU ,PROSZĘ OSŁOŃ GO SWOJĄ KRWIĄ I NAWRÓĆ DO CIEBIE DAJ MU DOBRY KONTRAKT W NORWEGI I DOBRĄ I MĄDRĄ ŻONĘ JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ AMEN.

  OdpowiedzUsuń
 21. Panie Jezu proszę cię o szczęśliwą podróż dla mojego syna osłaniaj go od wszelkiego złego,proszę o jego zdrowie dopomóż mu aby dostał dobrą pracę a Błogosławieństwo Twoje niech go szczerze w każdy dzień.Jezu Ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 22. Panie Jezu zanurzam w Twojej Przenajdrozszej Krwi siebie, córkę, synów, męża, rodziców,braci i siostry z rodzinami, dziewczynę syna, całą moją rodzinę, Proszę o uzdrowienie,uwolnienie,oczyszczenie,i uświęcenia,Panie Jezu oczyść wszystkie nasze kanały,Ty wiesz Panie mój jak cierpimy,Jezu, Ufam Tobie, dziękuję za wszystkie łaski

  OdpowiedzUsuń
 23. Panie Jezu zanurzam w Twojej Przenajdrozszej Krwi córkę Adrianę , proszę o uwolnienie, uzdrowienie,oczyszczenie i uświęcenie, proszę o pracę i miłość,Panie Jezu dziękuję za wszystkie łaski

  OdpowiedzUsuń
 24. Panie Jezu zanurzam w Twojej Przenajdrozszej Krwi syna Sebastiana , proszę o uwolnienie, uzdrowienie,oczyszczenie i uświęcenie, proszę o ułożenie życia i miłość,Panie Jezu dziękuję za wszystkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 25. Panie Jezu zanurzam w Twojej Przenajdrozszej Krwi syna Mateusz , proszę o uwolnienie, uzdrowienie,oczyszczenie i uświęcenie, Panie Jezu dziękuję za wszystkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 26. Panie Jezu zanurzam w Twojej Przenajdrozszej Krwi męża Sergiusza, proszę o uwolnienie, uzdrowienie,oczyszczenie i uświęcenie, Panie Jezu dziękuję za wszystkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 27. Panie Jezu zanurzam w Twojej Przenajdrozszej Krwi siebie Jadwigę, proszę o uwolnienie, uzdrowienie,oczyszczenie i uświęcenie, Panie Jezu dziękuję za wszystkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 28. Panie Jezu zanurzam w Twojej Przenajdrozszej Krwi moje przygotowania, podróż i pracę za granicą,moje zdrowie,moje słabości i panikę, oczyść wszystkie kanały,Ty wiesz jak bardzo Ciebie potrzebuję, Dziękuję za wszystkie łaski,Uwielbiam Ciebie Panie Jezu.

  OdpowiedzUsuń
 29. Panie Jezu zanurzam w Twojej Przenajdroższej i Przenajświętszej Krwi całą moją rodzinę. Proszę uwolnij nas od złego i uzdrów, byśmy mogli wychwalać Ciebie Boga Najwyższego.

  OdpowiedzUsuń
 30. Ukochany Jezu Chryste w Twoich Ranach i Przenajswietrzej Krwi zanurzam Moja rodzine ...moje rozbite małżeństwo i mego syna Daniela wypraszajac łaskę uzdrowienia i pojednania.Amen
  Jezu Ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 31. Panie Jezu Chryste zanurzam w Twojej Przenajswietrzej Krwi i w Twoich Świętych Ranach moja rodzinę ...mojego Syna Daniela i moje rozbite Małżeństwo, wypraszam łaskę uzdrowienia dla Nas
  Jezu Ufam Tobie. ...Amen

  OdpowiedzUsuń
 32. Panie Jezu uzdrów moją podopieczną Gertruda, proszę o zdrowie,Panie mój.dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 33. Zanurzam w Twojej Przenajświętszej Krwi moją podopieczną Gertrud ,Panie uzdrów ją.amen

  OdpowiedzUsuń
 34. Zanurzam w Twojej Przenajświętszej Krwi moją podopieczną Gertrud ,Panie uzdrów ją.amen

  OdpowiedzUsuń
 35. Zanurzam w Twojej Przenajświętszej Krwi moją podopieczną Gertrud ,Panie uzdrów ją.amen

  OdpowiedzUsuń
 36. Zanurzam w Twojej Przenajświętszej Krwi moją podopieczną Gertrud ,Panie uzdrów ją.amen

  OdpowiedzUsuń
 37. Jezu w Twojej Przenajświętszej Krwi zanurzam mojego męża Piotra moje rozbite małźeństwo, mnie i moje dzieci Panie uratuj rodzinę Jezu ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 38. Zanurzam w Twojej Przenajświętszej Krwi moje małżeństwo o trudną sytuację w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 39. Bardzo proszę Jezu o ochronę mojej rodziny o zdrowie dla nas proszę cię Panie o pomoc z uprawnień się z moj8mi myślami .

  OdpowiedzUsuń
 40. Jezu, zanurzam w TWOJEJ PRZENAJŚWIETSZEJ KRWI całą moją pogubioną RODZINĘ... proszę o uwolnienie, oczyszczenie,uzdrowienie i uświęcenie nas a szczególnie Olę i Arka...JEZU, MIŁOŚCI MOJA BĄDZ UWIELBIONY I ZMIŁUJ SIE NADE MNA .

  OdpowiedzUsuń
 41. Jezu proszę Cię miej w opiece moją rodzinę,czuwaj nad moimi synami żeby nic złego ich nie spotkało, proszę Cię o uzdrowienie mojego taty,zmiłuj się i daj mu jeszcze trochę pożyć bez cierpienia ,błagam Cię mój Jezu

  OdpowiedzUsuń
 42. PANIE JEZU ZANURZAM W TWOJEJ PRZENAJŚWIĘTSZEJ KRWI MOJEGO MĘŻA MNIE PROSZĘ O UWOLNIENIE OD ZŁEGO OCZYSZCZENIE, UZDROWIENIE ,UŚWIĘCENIE ZANURZAM W TWOJEJ KRWI CAŁĄ MOJĄ RODZINĘ . PANIE JEZU DZIĘKUJE ZA OTRZYMANE ŁASKI.

  OdpowiedzUsuń
 43. Prosze oratunek dla Daniela-ELA

  OdpowiedzUsuń
 44. Panie Jezu zanurzam w twojej przenajświętszej krwi mojego syna i jego kolegów,męża mnie i cała moją rodzine.Proszę aby odnależli swoje drogi zyciowe,aby sie nie pogubili i szli Twoją drogą,aby chętnie się uczyli i nie ulegali żłym przykładom i pokusom tego świata.

  OdpowiedzUsuń
 45. Panie Jezu prosze o ochrone mojej rodziny I nawrocenie dla meza I syna oraz dziekuje za wszystkie laski

  OdpowiedzUsuń
 46. Panie Jezu,swoją drogocenną Krwią uzdrów moją rodzinę,wybaw od kłopotów finansowych i mieszkaniowych.

  OdpowiedzUsuń
 47. P.Jezu !!!Obmyj Swoją drogocenną Krwią moje dzieci Filipa i Jakuba,mnie i całą moją rodzinę. W Miłosierdziu Swoim przed atakami złego ducha ukryj nas !!Krwi Chrystusa ,ostojo zagrożonych,błagam o nawrócenie syna Filipa ,o uleczenie go z choroby komputerowej. Proszę wyrwij go z lenistwa i duchowej oziębłości!!Błagam,przetnij wszelkie kanały zła w naszym domu!!!Krwi Chrystusa,pociecho płaczących, dopomóż mi w mym utrapieniu i w mojej chorobie-prosi pokornie chora mama...

  OdpowiedzUsuń
 48. Panie Jezu zanuzam w Twoich swietych ranach i Krwi cala moja rodzine i najblizszych. Oczysc nas Panie. Wyzwol. Stworz na nowo dla Siebie.
  Ty sie tym zajmij. Amen

  OdpowiedzUsuń
 49. Panie Jezu bądź uwielbiony i wywyższony za wszelkie dobro.,za łaskę przemiany serc i uzdrowienia relacji w rodzinie.. Proszę Cię przez wstawiennictwo Maryi byś nam błogosławił a Twa krew niech obmywa nas i chroni nas przed napaściami złego.
  Jezu Tobie oddaje moich najbliższych i siebie samą. Bądź wola Twoja. Amen

  OdpowiedzUsuń
 50. Panie Jezu poblogosław naszą rodzinę pomóż przetrwać i odwróć ten tragiczny okres w naszym życiu ,obmyj swą krwią chorobę córki ,proszę o nawrócenie mojego męża.Dla syna błagam abyś przygarnął go do siebie i dał mu życie wieczne

  OdpowiedzUsuń
 51. Panie Jezu Mój Kochany! Ty jesteś moim jedynym ratunkiem! Proszę uzdrów i pobłogosław relacje w naszej rodzinie! Spraw, aby znów stały się normalne, abyśmy mogli się cieszyć sobą nawzajem! Przemień proszę serca tych osób, o których Ty wiesz, że mogą utrudniać nasze wzajemne życie! Dziękuję Ci za to co już mi dałeś i proszę błogosław nam nadal! Jezu ufam Tobie! Jezu ty się tym zajmij! Daj mi cierpliwość! Amen! Pan pasterzem moim!

  OdpowiedzUsuń
 52. Zanurzam we Krwi Chrystusa moja córkę Klaudie i jej synka Natanielka oraz wszystkich czlonkow mojej rodziny. Najdrozsza Krwi Chrystusa obron nas przed wplywem zlego. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 53. zanurzam we Krwi Chrystusa moje dzieci Macieja i Michala prosze ochraniaj je od zlego spraw by byli zdrowi i szczesliwi wybaw tez Boze od nalogu alkoholizmu mojego meza.Najdrozsza Krwi Chrystusa bron moja rodzine od zlego.Amen

  OdpowiedzUsuń
 54. Proszę o modlitwę przez Krew i Rany Pana naszego Jezusa Chrystusa w intencji Roberta i Małgorzaty o uwolnienie od wszelkich nałogów i zniewoleń oraz w intencji Klaudii o wyrwanie się z więzów zniewolenia i lęku i przerwanie źycia w grzechu nieczystości i kłamstwa. Panie Jezu obmyj moją rodzinę Swoją Najdroźszą Krwią i ukryj nas w Swoich Świętych Ramach, zdrów nasze życie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 55. Proszę o modlitwę przez Krew i Rany Pana naszego Jezusa Chrystusa w intencji Roberta i Małgorzaty o uwolnienie od wszelkich nałogów i zniewoleń oraz w intencji Klaudii o wyrwanie się z więzów zniewolenia i lęku i przerwanie źycia w grzechu nieczystości i kłamstwa. Panie Jezu obmyj moją rodzinę Swoją Najdroźszą Krwią i ukryj nas w Swoich Świętych Ramach, zdrów nasze życie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 56. Panie Jezu ,,obmyj mnie i moja rodzinę w krwi Swojej ukryj w Swoich ranach nie pamiętaj nam złego a Ty Maryjo Matko ,,nasza otul płaszczem swej opieki,wierze w zasługi; męki, śmierć i cierpienia Twojego Syna Jezusa Chrystusa której się polecam i oddaje .JEZU Ufam Tobie .TY SIĘ TYM ZAJMIJ...

  OdpowiedzUsuń
 57. Jezu Chryste obmyj w swojej Przenajświetszej Krwi brata i bratowa oraz ich synka chroń oraz zerwij kajdany zdrady nienawiści złości i choró w mojej rodzinie .Alkocholizmu ,lęku i braku miłości ojca .Panie oczyszczaj nas .amen

  OdpowiedzUsuń
 58. Najdroższa Krwi Chrystusa chroń od zła moją córkę Klaudię i jej syna Nataniela, uwolnij ich od Mateusza i jego rodziny, okaż im Panie Swoje Miłosierdzie i Swoją Sprawiedliwość, spraw, by Klaudia powróciła do domu i ukończyła studia oraz poznała mężczyznę, który wypełni jej życie wiarą, miłością, szacunkiem, mądrością, szczęściem, spokojem i da jej poczucie bezpieczeństwa i oparcia oraz zapewni godny byt. Amen. Bóg zapłać za modlitwę.

  OdpowiedzUsuń
 59. Jezu Chryste, ufam Tobie! Błagam ratuj moją rodzinę, wyrwij z rąk złego, uwolnij Kasię od zła, obdarz nasz dom spokojem i wzajemną miłością. Jezu, zmiłuj się nad nami.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 60. Jezu Chryste obmyj w swojej Przenajświetszej Krwi rodzine mojej córki Sylwi zeby Sylwia i jej mąż wróciły do siebie i były szczesliwą i kochającą sie rodina.Jezu Chryste obmyj w swojej Przenajświetszej Krwi moją córke Paule i dzieciątko które nosi pod sercem oraz moje wnuki Huberta i Patryka Amen

  OdpowiedzUsuń
 61. Jezu proszę Cie wzmocnij wiarę moich dzieci ,i mojej siostry, wzmocnij na ciele duszy i umyśle Przybądź Panie Jezu obmyj krwią Swoja i nie pamiętaj im złego i mi samej'''

  OdpowiedzUsuń

Tutaj można wpisywać swoje intencje