Przenikasz i znasz mnie, Panie, Ty wiesz, kiedy siedzę i wstaję. Z daleka spostrzegasz moje myśli, przyglądasz się, jak spoczywam i chodzę,i znasz wszystkie moje drogi. Zanim słowo się znajdzie na moim języku, Ty, Panie, już znasz je w całości.

Music Player

poniedziałek, 15 czerwca 2015

Koronka do Serca Jezusowego za wstawiennictwe św.Urszuli Ledóchowskiej

Na początku:

Wierzę w Boga... Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...

Na dużych paciorkach: 

O Jezu, Sercu Twemu polecam... Spojrzyj i uczyń to, co Ci Serce Twe wskaże. Dozwól działać Twemu Sercu. O Jezu, liczę na Ciebie, ufam Ci, oddaję Ci się zupełnie, jestem pewny(a) Ciebie. O Serce pełne miłości, całą mą ufność pokładam w Tobie, gdyż sam(a) z siebie zdolny(a) jestem do wszystkiego złego, ale spodziewam się wszystkiego po Twojej dobroci. Amen.

Na małych paciorkach (10 razy):

Święta Urszulo, proś Boże Serce za nami!

Na zakończenie:

Boskie Serce Jezusa, prosimy najgoręcej, spraw, byśmy Cię kochali co dzień coraz więcej! (3 razy)

Dla zasług Pana naszego Jezusa Chrystusa przyjmij, o Boże, modlitwy zanoszone do Ciebie za wstawiennictwem świętej Urszuli, wiernej naśladowczyni cnót Najświętszego Serca Syna Twego, i udziel nam łask, o które z ufnością prosimy. Amen.

Święta Urszulo, módl się za nami!

O łaskach, otrzymanych za przyczyną św. Urszuli Ledóchowskiej, prosimy informować Siostry Urszulanki Serca Jezusa Konającegoul. Św. Urszuli Ledóchowskiej 162-045 Pniewy e-mail: sg-urszsjk@wa.home.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tutaj można wpisywać swoje intencje