Przenikasz i znasz mnie, Panie, Ty wiesz, kiedy siedzę i wstaję. Z daleka spostrzegasz moje myśli, przyglądasz się, jak spoczywam i chodzę,i znasz wszystkie moje drogi. Zanim słowo się znajdzie na moim języku, Ty, Panie, już znasz je w całości.

Music Player

piątek, 29 maja 2015

MODLITWA DZIĘKCZYNNA

Jezu Przemieniający pragnę złożyć Ci serdeczne podziękowanie za łaskę, którą mnie obdarzyłeś. Przychodziłem przed Twój obraz, patrzyłem na Twą postać przemienioną chwałą i rozważałem tajemnicę Twego Przemienienia na Taborze. Poznałem, że Tobie mogę zawierzyć siebie i sprawy leżące mi na sercu.
Tarczo i ochrono moja. Panie Jezu, zmiłuj się nade mną! Zasłoń mnie przed moimi nieprzyjaciółmi, tak jak sam osłoniłeś siebie wtedy, gdy Cię Żydzi chcieli ukamienować i zepchnąć z góry. Wówczas to Ty o Panie, swoją wszechmocą Boską zakryłeś ich oczy i niewidzialny przeszedłeś między nimi. Rozkaż Aniołowi Stróżowi, aby mnie strzegł i bronił od nieszczęść wszelkiego zła.
Jezu, Książę Pokoju, pociecho wszystkich utrapionych, ufających w Tobie, zmiłuj się nade mną! Daj mi łaskę i Twoje boskie błogosławieństwo, abym mógł żyć w zgodzie, miłości i jedności ze wszystkimi ludźmi na świecie. Daj mi serce mężne, nietrwożliwe, tak jak dałeś Dawidowi i Samsonowi! Daj mądrość i siłę! Broń mnie Twoją Boską mocą! W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.15 komentarzy:

 1. Dziękuję.Całym sercem dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziekuje ci Duchu sw Za wczorajsze zdanie moich egzaminow bo dzieki Tobie i twojej pomocy zdalam dziekuje zawszystko z calego serca amen

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Ci Panie Jezu za pomoc.Proszę miej mnie pod swoją opieką.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Ci Panie Jezu za wyleczenie mojej córeczki Marysi

  OdpowiedzUsuń
 5. Duchu Św. Oświeć moją duszę i umysł abym dobrze wypełniła wolę mojego Pana

  OdpowiedzUsuń
 6. Jezu ukochany dziękuję z całego serca za Twoje łaski.AMEN

  OdpowiedzUsuń
 7. Jezu dziękuję przepraszam proszę o zdrowie przemianę serc moich najblizszych bądź zawsze przy nas strzeż nas od złego

  OdpowiedzUsuń
 8. Jezu Ukochany przepraszam za wszystkie moje przewinienia proszę o przemianę mojej rodziny .Dziękuję z całego serca za opiekę nad moją rodziną, za obronę- egzamin mojego syna Michała. Proszę cię Mój Boże Ukochany o opiekę nad synem Dawidę i pomoc w rozwiązaniu jego problemów. Proszę otocz opieką syna Krystiana i jego rodzinę, pamiętaj o mojej mamie i o jej zdrowiu a także otocz opieką mojego męża. Kocham Cię Mój Jezu .

  OdpowiedzUsuń
 9. Boże kochany dziękuję Ci za zdanie egzaminu na prawo jazdy. Zdałam tylko dzięki Tobie. Proszę Cię, bądź moją Opoką i pomocą w całym życiu. Kocham Cię Mój Jezu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję Ci Jezu za nadzieję na lepsze jutro, za światełko w tunelu i wysłuchanie mojej prośby. Jezu ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 11. Boże, Jezu, Mateńko, dziękuję ogromnie za zdrowie! trzy pompejańskie nowenny odmówiłam, wreszcie po ponad roku zostalam wysłuchana! tak ogromnie dziękuję Panie moj za wsparcie i pomoc, za bycie przy mnie w sprawach najważniejszych i nawet.tych błahych, nadajecie sens memu zyciu! ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Dziekuje Ci Boze za otrzymane laski i blagam o dalsze. Odmawiam trzecia nowenne...zostalam wysluchana..modlitwa czyni cuda..Miej w opiece mnie i moja rodzine dzieci i ich rodziny meza chorego..

  OdpowiedzUsuń
 13. Prosze miej w opiece mojego syna Mateusza..niech zle towarzystwo przestanie dla niego istniec...prosze o prace dla niego..Obysmy doczekali sie jego szczescia..prosze o zdrowie dla wnuczek i dzieci i ich rodzin ...Bog zapłać za otrzymane laski..Modlitwa czyni cuda.

  OdpowiedzUsuń

Tutaj można wpisywać swoje intencje