Przenikasz i znasz mnie, Panie, Ty wiesz, kiedy siedzę i wstaję. Z daleka spostrzegasz moje myśli, przyglądasz się, jak spoczywam i chodzę,i znasz wszystkie moje drogi. Zanim słowo się znajdzie na moim języku, Ty, Panie, już znasz je w całości.

Music Player

piątek, 29 maja 2015

KORONKA DO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO


O Jezu, który będąc Bogiem, z miłości ku nam stałeś się człowiekiem, by nas zbawić, przemień zimne nasze serca, byśmy zawsze trwali w miłości ku Tobie.

 Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu. 
Jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków . 
Amen.
O Jezu, który przemieniłeś się na górze Tabor, by umocnić w Apostołach wiarę w Twoje Bóstwo, pomnóż w nas wiarę, byśmy w niej żyli i w niej umierali.

 Chwała Ojcu...
O Jezu, który w czasie Ostatniej Wieczerzy przemieniłeś chleb i wino w Ciało i Krew Twoją Przenajświętszą, przemień nas, abyśmy pragnęli często i godnie przyjmować Ciebie w Komunii Świętej.

 Chwała Ojcu...
O Jezu, który w czasie Swojej Męki modliłeś się za nieprzyjaciół, przemień nasze serca, byśmy znosili cierpliwie krzyże, a  wszystkie krzywdy chętnie przebaczali. 

Chwała Ojcu...
O Jezu uwielbiony po Swym Zmartwychwstaniu, racz wysłuchać naszych próśb i przemień wszystkie utrapienia nasze w zbawienne radości, zgodnie z Twoją Przenajświętszą Wolą. 

Chwała Ojcu...

Módlmy się: 

Przedwieczny Synu Boga Żywego, nasz Panie Jezu Chryste! Ofiarujemy Ci te modlitwy, jako wyraz naszego oddania się Tobie. Zmiłuj się nad nami grzesznymi, a przez Swoje Przemienienie racz wysłuchać wszystkich naszych próśb, które z ufnością do Ciebie zanosimy. Który żyjesz i królujesz z Bogiem Ojcem, w jedności Ducha Świętego, Bóg przez wszystkie wieki wieków. Amen


1 komentarz:

  1. Jezu,ofiaruję Ci tę Koronkę za wszystkie grzechy,którymi jesteś obrażany,zwłaszcza przez nasze rodziny i dzieci.Nawróć,o Panie Jezu tych,którzy najbardziej potrzebują Twego Miłosierdzia.Zwłaszcza w przypadkach-także z mojej rodziny-uchodzących za beznadziejne.Tylko Ty,Panie,masz taką Moc! Bądź uwielbiony Panie Jezu!

    OdpowiedzUsuń

Tutaj można wpisywać swoje intencje